Hakkımızda

Güvenli Rezervasyon

Türkiye'de villa tatilinin en ekonomik ve güvenilir adresi

Hemenkal.com, seyahat acentalarına teknolojik çözümler üreten Birdenbire Yazılım Evi’nin geliştirdiği kurumsal tedarikçilerle müşterileri buluşturan bir pazar yeridir.

Ev Tedarikçilerinin, müşterilere ulaşmasında güvenli bir kanal vazifesi gören hemenkal.com, çift taraflı güvenlik yöntemleri ile müşterilerin rahatlıkla rezervasyon yapmalarına olanak tanımaktadır.

Her ev tedarikçisi, personelimiz tarafından güvenilirliği kontrol edilerek, bizzat görüşülerek sisteme eklenmiştir. Pazardaki bilgi kirliliği ve güven sorununu çözmek için, içerikler tek tek uygun formatta firmamız tarafıdan girilmiştir. Doğru kategorileştirme ve sunumla müşterilerimizin rahatlıkla aradığı eve ulaşması planlanmıştır. Tedarikçiler, sağladıkları servisin kalitesi ve kiraladıkları evler için müşteriler ve sistem tarafından ayrı ayrı değerlendirililmektedir. Sundukları evle beraber tedarikçinin güvenirliği de öne çıkarılmıştır.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Ediyorum