Nasıl Çalışıyoruz

Güvenilir Rezervasyon Garantisi

Hemenkal.com rezervasyon aşamasından tatilinizin sonuna kadar sizinledir. Yaptığınız ödemeler, rezervasyonunuz ve tatiliniz sadece ev sahibinin değil aynı zamanda Hemenkal.com'un da güvencesi altındadır.

Tatiliniz için rezervasyon yaptığınız eve geliş saatinizi tedarikçiye önceden belirtmenize ve geliş saatleriniz checkin kurallarına uygun olmasına rağmen ev sahibinden kaynaklı sebeplerden dolayı 4 saat içinde eve giriş yapamamanız durumunda veya rezerve ettiğiniz evin Hemenkal.com'da belirtilen özelliklere sahip olmaması (konum, oda sayısı, yatak sayısı, temel olanaklar vb...) durumunda, 100% para iadesi alırsınız. Tabi ki bütün bağlantılarımızı seferber ederek, tatilinizin kaldığı yerden devam etmesi için Hemenkal olarak elimizden gelen desteği size sunarız.

Güvenilir Bilgi Garantisi

Evlerle ilgili talepleriniz direkt olarak ev sahiplerine yönlendirilir. Böylece gerçek ve doğru bilgiyi direkt ev sahibinin kendisinden alırsınız.

Güvenilir Ev Sahibi Garantisi

Sistemde bulunan tüm ev tedarikçileri kurumsal firmalar olup, hemenkal.com tarafından kontrol edilerek sisteme eklenmiştir. Rezervasyondan, evinize dönene kadar hep yanınızdayız.

Ev Konforu Garantisi

Evinizdeki konfora ulaşmanız için, Hemenkal.com’a eklenen tüm evlerde mutfak, banyo, bağımsız oturma grubu ve yatak odası şartları aranır.

Temiz Ev Garantisi

Evlerimizde belirli temizlik standartı tedarikçilerden talep edilir. Kaldığınız evin temiz olmadığını düşündüğünüzde, eviniz hemen tekrar temizlenir. Tedarikçi ve evi bu durumun bir daha yaşanmaması adına gözlem altına alınır.

Güvenilir Sonuç Garantisi

Ev, Ev Sahibi ve Müşteriler karşılıklı yorumlanıp puanlanarak bilgi ve hizmet kalitesi direkt taraflarca kontrol edilir.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Ediyorum