Ana Resim
Daha Az Ödeyin

Özel Havuzlu Villalar

İletişim Telefonu
+90 (252) 612 3965 Çağrı Merkezi
Uyarı İkonu

Özel Havuzlu Villalar

Tatile giderken deniz varken neden özel havuz tercih edelim ki diye düşünebilirsiniz.Ama özel havuzlu villanız sadece size özel olduğu için aman yer var mıdır aman kalabalık mıdır diye düşünmeden ailenizle sevdiklerinizle yanyana  bol bol güneşlenip eğlenme fırsatı sunmaktadır. Günlük kiralık villaların özel havuzları tatilinize renk katmak için farklı seçenekler sunmaktadır sizlere.Jakuzili havuzdan çocuk havuzuna ısıtmalı havuzdan dalgalı havuza kadar birçok özelliğe sahiptir.Çocuğunuzda aklınız kalmadan havuzun tadını çıkarabilir ya da  jakuzili özel havuzunuzda tüm yılın yorgunluğunu atarak suyun enerjisiyle tazelenebilir ya da sevdiklerinizi davet ederek havuz başında barbekü keyfi yapabilirsiniz.Tamamen size özel olan günlük kiraladığınız villanızın yemyeşil bahçesindeki özel havuzunda gözlerden uzakta kimse tarafından rahatsız edilmeden sevdiklerinizle huzurlu, sakin,sessiz bir atmosferde bedeninizi ve zihninizi dinlendirerek tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Kiralık villaların en önemli avantajı mahremiyettir.Herkes bikini ve mayosu ile havuza yada denize girmek istemeyebilir ama size özel kiralık havuzlu villanızda dilediğiniz gibi serinleyip özgürce hareket edebilirsiniz.
Günlük kiraladığınız villanızın konumuna ve özelliğine göre özel havuzunuzda sizlere doğa manzarası veya deniz manzarası eşlik etmektedir.Türkiye’nin en popüler tatil bölgeleri olan Akdeniz ve Ege’de bulunan günlük kiralık villarımızda yaz kış özel havuzun tadını çıkarabilirsiniz.Kaş ve Kalkan’da bulunan günlük kiralık villalarımızda sizlere özel havuzunuzda Akdeniz dağları ve denizi eşlik etmekte iken Fethiye,Göcek, Bodrum,Marmaris,Dalyan ve Datça’da sizlere Ege denizi ve dağları eşlik etmektedir.

Havuz Temizliği

Kiralalık özel havuzlu villanıza siz adımınızı atmadan önce havuzdaki su tahliye edilerek havuz dip süpürgesi ile havuz fayansları temizlenir. Kimyasal yöntem olarak havuz suyu içerisine klor veya ozon gibi kimyasallar kullanılır. Yine pH düşürücü, yosun giderici, sıvı topaklayıcı gibi kimyasal maddeler ile havuz temizliği sağlanır. Günlük kiralık özel havuzlu villanızda konaklamaya başladığınız zaman içinde de havuzunuzun bakımları günlük olarak yapılmaktadır. Bu sayede kullanılan maddeler ile havuzdan dolayı bulaşabilecek hastalıklar önlenmektedir.Günlük olarak pH derecesi ölçülür, ideal pH değeri 7,4- 7,6 arasında olmalıdır.
Özel havuz kullanımında dikkat edilmesi gereken kurallar

  •  Açık yaranız var ise yaranız iyileşene kadar havuza girmemelisiniz.
  •  Havuzda bulunan klordan gözlerinizin yanıp tahriş olmaması için mutlaka deniz gözlüğüyle girmelisiniz.
  •  Havuz ortamına ayak basmadan önce ayakları su dolu bir alana sokmak havuzun temiz kalması için önem taşımaktadır.
  •  Havuza girmeden ve çıktıktan sonra mutlaka duş alınmalıdır.Böylelikle enfeksiyon kapma riskiniz azalır.

Hemenkal Kiralık Özel Havuzlu Villaları

Hemenkal ailesi bünyesinde 4-5 gün veya haftalık kiralayabileceğiniz 1175 tane villa, 5 tane rezidans, 4 tane daire ve 3 tane  bungalow olmak üzere toplam 1187 tane özel havuzlu ev mevcuttur.Kiralık özel havuzlu villaların büyük çoğunlu Akdeniz ve Ege bölgesindedir.530 tanesi Kalkan, 291 tanesi Fethiye, 113 tanesi Bodrum, 70 tanesi Kaş, 59 tanesi Dalyan, 50 tanesi Marmaris, 25 tanesi Antalya, 19 tanesi Göcek’te bulunmaktadırÖzel havuzlu villalrımızından 27 tanesinde çocuk havuzu, 80 tanesinde ısıtmalı havuz, 13 tanesinde jakuzili havuz ve 6 tanesinde tuzlu havuz mevcuttur.Günlük kiralık villarımızın havuzları bulundukları konuma göre kimi zaman doğa manzarasına kimi zaman dağ manzarasına sahiptir. Havuzlarımızın derinliği genel olarak 1,55 cm şeklinde olup genel 25 m2 boyutlarındadır.Özel havuzlu villalarımızda şezlong ve şemsiye mevcuttur.Kiraladığınız özel havuzunuzun başında sevdiklerinizle Hemenkal farkı ile geleceğiniz için mutlu eğlenceli anılar biriktirebilirsiniz.
 

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Ediyorum