Hemenkal.com’a Sizde Evlerinizi Ekleyin, Hızlı ve Kazançlı Satışın Keyfini Yaşayın

Hemenkal.com üzerinden yüzbinlerce kullanıcıya ve yüzlerce seyahat acentasına ulaşın. Hemen rezervasyon almaya başlayın.

İndirimlerden Faydalanın

Hemenkal ile çalışarak Elitema Ev Kiralama Otomasyonu'na %80'e varan indirimle sahip olabilirsiniz. Takvim kontrollü kiralama, opsiyon verme, anında takvim paylaşımı, giriş-çıkış kontrolü, evinize ait periyodik gider, hatırlatma ekleme, kar/zarar takip işlemlerini cep telefonunuzdan bile yapabilirsiniz.

Her Şeye Siz Karar Verin

Eviniz için yapılan rezervasyon talepleri direkt size düşer. Siz, size en uygun sistem üzerinden rezervasyona onay verirsiniz, opsiyon süresini belirlersiniz. Sizin onayınız olmadan hiç bir kiralama yapılmaz. Eğer Elitema Ev Kiralama Sistemi kullanıyorsanız fiyat ve uygunluk bilgileriniz otomatik olarak güncellenir.

Yüzlerce Seyahat Acentasına Ulaşın

Hemenkal.com üzerinden aynı zamanda Elitema Acenta Otomasyonu kullanan seyahat acentalarına da ulaşabilirsiniz. Tüm Türkiye'ye yayılmış seyahat acentalarının online veya kapı müşterisi portföylerine ulaşabilirsiniz. Her şey sizin kontrolüzdedir.

En Düşük Komisyon, En Hızlı Ödeme

Hemenkal piyasının en düşük komisyon ücreti ile çalışır. Her ev için belirleyeceğiniz kapora oranı, rezervasyon kesinleştikten 2 gün sonra hesabınıza yatar. Kalan bakiyeyi girişte elden alırsınız. Bütün ödemeleri, adımları sistem üzerinden kolayca takip edersiniz.

Anında Bilgilerinizi Güncelleyin

Hemenkal.com ev sahibi yönetim paneli üzerinden evinizin fiyatını, resimlerini, bilgilerini kolayca değiştirebilirsiniz. Evlerinizin hemenkal.com tarafından sisteme girilmesine istinaden, size gönderilecek giriş bilgileri ile evlerinizi kolayca yönebilirsiniz.

Takviminizi Kendi Web Sitenize Koyun

Hemenkal.com’dan size bir ek özellik daha... Yönetim panelinden alacağınız linki web sitenize yerleştirin anında evinizin güncel takvimini müşterilerinizle paylaşın. Hemenkal.com’da ki uygunluk takvimini dilerseniz kendi hazırladığınız web sitenizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Ediyorum